2.kolo jen vás prosím o hlas pro Twilight saga- Yuin^^ :)

Únor 2012

Welcome article.

9. února 2012 v 19:50 | Yuin ^^' |  Články

~'VÍTEJ!

Tento blog jsem založila dnes 9.února 2012. Jsem hodně ráda za své dřívější zkušenosti s blogem, jelikož za tu dobu co už na blog.cz pobývám, jsem posbírala opravdu spousty zkušeností, znalostí a taky jsem poznala spoustu skvělých blogů a blogerek.
A když už sem začala s psaním tohoto článku, tak se vám pokusím shrnout co všechno plánuji zde na blogu udělat, zprovoznit a otevřít. Určitě by zde měla být udělána složka na mé fotky, které tak s láskou ráda fotím a kresby které s láskou maluji. Pak nesmím zapomenout na poradnu, dále také složku zajímavosti ze světa, samozřejmě obsahující jen ty opravdu zajímavé věci ;D. Chtěla bych zde také vytvořit chat, přístupný všem a nesmím zapomenout na spousty článku o 'dívčích věcech', o pubertě, klucích a také vyvarování kriminalitě. Ale to co je účelem je aby tento blog byl SVOBODNÝ a přístupný všem, aby vám pomohl a rozveselil vás ;) Tento blog bude obsahovat i složku na vaše žádosti, kterým se pokusím vyhovět. Například když budete chtít napsat článek o nějaké hvězdě, nebo jen věc která vás opravdu zajímá ;)

Doufám že tento článek nebyl moc dlouhý a komplikovaně řečený, čehož sem také schopna [přiznávám] ale budu se snažit tento blog vést co nejpochopitelněji ;) :D
Vaše blogerka Yuin :')
Vítězný SONG na 13.týden!